x

Zadzwoń:

0 800 888 999

dla telefonów stacjonarnych

(22) 370 28 40

dla telefonów komórkowych

Umów się z doradcą

TWOJE ZDROWIE FINANSOWE

Skorzystaj z darmowej aplikacji i w trzech szybkich krokach określ stan Swojego Zdrowia Finansowego.

Dzięki odpowiedzi na kilka podstawowych pytań dotyczących Twojej osoby oraz Twojej sytuacji finansowej możesz zidentyfikować te obszary Swojego Zdrowia Finansowego, które mogą wymagać dogłębniejszej analizy i konsultacji z ekspertem.


 

Czy posiadasz już ubezpieczenie w poniższym zakresie?

Dziękujemy za poświęcony czas i uzupełnienie aplikacji
Moje Zdrowie Finansowe

KLUCZ ODPOWIEDZI
1

Ten obszar może wymagać mniej uwagi na tę chwilę ale warto regularnie doglądać ewentualnych zmian i ich wpływu na Twoje Zdrowie Finansowe.

2

Ten obszar powinien Cię zaniepokoić. Brak reakcji na sygnały ostrzegawcze w dłuższym terminie może negatywnie odbić się na Twoim Zdrowiu Finansowym

3

Ten obszar wymaga natychmiastowej reakcji z Twojej strony. Dalsza zwłoka może mieć poważne konsekwencje dla Twojego Zdrowia FinansowegoCo teraz?

Zostaw swoje dane skontaktujemy się z Tobą.

Wyślij mi mój wynik

Podaj swój adres e-mail, wyślemy Ci wynik Twojego Zdrowia Finansowego


Aplikacja Zbadaj Swoje Zdrowie Finansowe to narzędzie, które w uproszczony sposób daje pogląd aktualnego stanu Twoich finansów osobistych, w oparciu o informacje dotyczące Twojej sytuacji finansowej. Aplikacja ta nie może jednak być tratowana jako alternatywa dla profesjonalnej porady finansowej i nie daje rekomendacji finansowych.

Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji finansowych warto skonsultować się z profesjonalistą z dziedziny finansów osobistych.

Aby sprawdzić jak GERDA BROKER może Ci pomóc – zadzwoń do nas pod numer :
0 800 888 999
lub
uzupełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.